Mapa polskiego TikToka: 100 największych twórców (wg wyświetleń)
5 października 2026
Październik 2025 - wrzesień 2026, wyłącznie treści organiczne
Konto @latwogang opublikowało w ciągu roku 91 filmów organicznych. Konto @izabel.maciuszek opublikowało ich 3 873. Oba są w setce największych twórców polskiego TikToka, a dzieli je to, jak zbudowały swój wynik: pierwsze 91 filmami z typowym wynikiem 1,6 mln wyświetleń, drugie codzienną serią filmów, z których typowy zbiera 31 tys. wyświetleń.
Policzyliśmy 100 kont twórców, które w ostatnich 12 miesiącach zebrały najwięcej wyświetleń treści organicznych, czyli filmów bez reklam. Na mapie poniżej możesz samodzielnie zestawić wyświetlenia, medianę wyświetleń filmu, ER, Media Value, liczbę filmów i interakcje na tysiąc wyświetleń oraz porównać wybrane kategorie twórców.
Pełna lista 100 twórców (tabela)
| # | Konto | Kategoria | Wyświetlenia | Mediana filmu | ER | Media Value | Filmy | Polubienia / 1 tys. | Zapisy / 1 tys. | Udostępnienia / 1 tys. | Komentarze / 1 tys. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | @_juliyav_ | rękodzieło | 675 mln | 1,8 mln | 7,6% | 545 mln zł | 258 | 60,6 | 12,1 | 3,1 | 0,2 |
| 2 | @macioseu | informacje i porady | 609 mln | 481 tys. | 10,4% | 671 mln zł | 942 | 74,6 | 6,0 | 21,9 | 1,2 |
| 3 | @prawomarcina | informacje i porady | 440 mln | 303 tys. | 7,2% | 336 mln zł | 893 | 57,5 | 5,0 | 8,4 | 0,9 |
| 4 | @wierzbicka_kinga | kulinaria | 414 mln | 952 tys. | 8,5% | 374 mln zł | 363 | 68,6 | 12,8 | 2,9 | 0,6 |
| 5 | @nocotyania | lifestyle | 373 mln | 1,2 mln | 12,1% | 478 mln zł | 273 | 110,0 | 7,1 | 2,7 | 0,8 |
| 6 | @rekramaofficial | lifestyle | 354 mln | 45 tys. | 8,3% | 314 mln zł | 1 841 | 71,0 | 2,5 | 9,1 | 0,5 |
| 7 | @agnesratajczak | rozrywka | 353 mln | 865 tys. | 11,6% | 437 mln zł | 302 | 99,8 | 5,3 | 10,8 | 0,4 |
| 8 | @s.dziura | lifestyle | 345 mln | 1 mln | 13,1% | 481 mln zł | 281 | 117,2 | 5,3 | 7,4 | 1,1 |
| 9 | @skolimlatino | muzyka | 341 mln | 221 tys. | 1,8% | 64 mln zł | 275 | 13,3 | 1,0 | 2,9 | 0,4 |
| 10 | @dribblecoach | sport | 338 mln | 337 tys. | 3,0% | 107 mln zł | 285 | 22,1 | 5,4 | 2,2 | 0,1 |
| 11 | @sandera_ziomal | rozrywka | 316 mln | 37 tys. | 2,0% | 68,7 mln zł | 1 600 | 18,0 | 1,2 | 0,9 | 0,4 |
| 12 | @michalina.perz | lifestyle | 316 mln | 614 tys. | 6,3% | 212 mln zł | 400 | 57,1 | 4,1 | 1,4 | 0,5 |
| 13 | @mili0nerka | rozrywka | 312 mln | 726 tys. | 10,9% | 362 mln zł | 393 | 100,8 | 5,4 | 2,8 | 0,4 |
| 14 | @mateusz_walter | rozrywka | 304 mln | 1,2 mln | 17,3% | 559 mln zł | 221 | 134,4 | 9,7 | 28,5 | 0,6 |
| 15 | @zapasowa_matczakowa | lifestyle | 298 mln | 222 tys. | 11,6% | 367 mln zł | 849 | 105,9 | 5,7 | 3,3 | 0,7 |
| 16 | @aqatalewandowska | lifestyle | 297 mln | 1 mln | 10,9% | 345 mln zł | 265 | 103,4 | 4,0 | 1,5 | 0,3 |
| 17 | @jeleniewska | lifestyle | 288 mln | 1,1 mln | 9,4% | 287 mln zł | 224 | 88,3 | 3,7 | 1,5 | 0,4 |
| 18 | @roksanawielanek2 | moda | 283 mln | 32 tys. | 3,8% | 113 mln zł | 3 822 | 33,8 | 1,9 | 1,7 | 0,4 |
| 19 | @polishballers | rozrywka | 277 mln | 324 tys. | 11,3% | 334 mln zł | 703 | 100,9 | 6,5 | 5,6 | 0,4 |
| 20 | @4ktywni | rozrywka | 272 mln | 65 tys. | 1,6% | 45,6 mln zł | 920 | 14,2 | 0,8 | 0,2 | 0,5 |
| 21 | @inchidris | beauty | 263 mln | 116 tys. | 8,0% | 224 mln zł | 1 095 | 75,3 | 2,8 | 1,5 | 0,6 |
| 22 | @izabel.maciuszek | lifestyle | 261 mln | 31 tys. | 2,8% | 77,9 mln zł | 3 873 | 24,9 | 1,5 | 1,1 | 0,6 |
| 23 | @fagatkaaa | lifestyle | 249 mln | 902 tys. | 8,9% | 237 mln zł | 221 | 81,7 | 3,8 | 3,1 | 0,7 |
| 24 | @yourtechyguide | rozrywka | 245 mln | 721 tys. | 5,7% | 149 mln zł | 285 | 51,1 | 4,6 | 1,1 | 0,3 |
| 25 | @pola.slopecka | lifestyle | 242 mln | 204 tys. | 9,9% | 255 mln zł | 846 | 89,9 | 5,4 | 1,6 | 2,3 |
| 26 | @paullaaak | beauty | 239 mln | 598 tys. | 7,2% | 182 mln zł | 332 | 54,5 | 13,3 | 3,4 | 0,4 |
| 27 | @_callmesab_ | lifestyle | 235 mln | 222 tys. | 6,0% | 149 mln zł | 646 | 56,1 | 2,5 | 0,9 | 0,3 |
| 28 | @ewa.masterchef | kulinaria | 233 mln | 398 tys. | 4,2% | 105 mln zł | 251 | 27,8 | 10,3 | 4,1 | 0,2 |
| 29 | @monika.kociolek | lifestyle | 228 mln | 746 tys. | 11,2% | 271 mln zł | 243 | 103,0 | 6,7 | 1,6 | 0,6 |
| 30 | @wersow | lifestyle | 227 mln | 543 tys. | 10,2% | 246 mln zł | 269 | 95,2 | 3,2 | 3,3 | 0,6 |
| 31 | @bartweska | lifestyle | 221 mln | 16 tys. | 4,6% | 107 mln zł | 3 666 | 36,1 | 2,5 | 3,1 | 4,0 |
| 32 | @technowrozka | rozrywka | 219 mln | 300 tys. | 8,5% | 198 mln zł | 455 | 77,0 | 5,8 | 1,5 | 0,8 |
| 33 | @natalia.karczmarczyk | lifestyle | 213 mln | 795 tys. | 8,8% | 199 mln zł | 218 | 82,4 | 3,2 | 1,8 | 0,2 |
| 34 | @latwogang | rozrywka | 213 mln | 1,6 mln | 12,5% | 283 mln zł | 91 | 111,9 | 5,4 | 7,0 | 0,6 |
| 35 | @waxwingg__ | kulinaria | 209 mln | 196 tys. | 6,4% | 142 mln zł | 722 | 53,8 | 8,0 | 1,5 | 0,5 |
| 36 | @trustjulia | lifestyle | 209 mln | 392 tys. | 11,0% | 243 mln zł | 380 | 101,0 | 5,8 | 2,5 | 0,3 |
| 37 | @doda | lifestyle | 208 mln | 172 tys. | 7,0% | 154 mln zł | 471 | 62,7 | 3,2 | 3,0 | 0,9 |
| 38 | @nataliasisik | informacje i porady | 207 mln | 255 tys. | 9,4% | 207 mln zł | 454 | 71,3 | 5,9 | 15,3 | 1,2 |
| 39 | @dominikarybakk | lifestyle | 197 mln | 490 tys. | 10,4% | 218 mln zł | 287 | 94,2 | 5,7 | 3,2 | 0,9 |
| 40 | @anna_karcz | kulinaria | 197 mln | 476 tys. | 7,0% | 146 mln zł | 319 | 59,1 | 7,5 | 2,6 | 0,5 |
| 41 | @jasperrr55 | lifestyle | 193 mln | 692 tys. | 7,1% | 145 mln zł | 239 | 66,4 | 2,9 | 1,0 | 0,2 |
| 42 | @mamokochamcie | rozrywka | 193 mln | 224 tys. | 4,9% | 99,9 mln zł | 423 | 35,5 | 2,5 | 10,2 | 0,5 |
| 43 | @piotrovscy | rozrywka | 190 mln | 247 tys. | 7,2% | 146 mln zł | 389 | 63,0 | 4,9 | 3,2 | 1,3 |
| 44 | @daria_henkie | rozrywka | 188 mln | 152 tys. | 4,3% | 86,3 mln zł | 720 | 37,7 | 2,3 | 2,7 | 0,4 |
| 45 | @tojafriz | lifestyle | 185 mln | 876 tys. | 12,4% | 244 mln zł | 108 | 101,6 | 5,4 | 16,5 | 0,7 |
| 46 | @sadownik | lifestyle | 183 mln | 705 tys. | 12,2% | 237 mln zł | 202 | 114,9 | 4,3 | 2,1 | 0,3 |
| 47 | @damian_tkaczuk | rozrywka | 181 mln | 434 tys. | 12,5% | 241 mln zł | 304 | 103,0 | 5,6 | 16,2 | 0,6 |
| 48 | @crazyoliwkaaa | lifestyle | 180 mln | 237 tys. | 10,1% | 193 mln zł | 474 | 92,7 | 4,5 | 2,4 | 1,2 |
| 49 | @juliamellort | lifestyle | 177 mln | 124 tys. | 7,9% | 148 mln zł | 659 | 71,9 | 3,2 | 3,2 | 0,5 |
| 50 | @michakudlik7 | rozrywka | 170 mln | 120 tys. | 7,6% | 137 mln zł | 513 | 67,1 | 4,0 | 4,2 | 0,2 |
| 51 | @knot.nails | beauty | 169 mln | 504 tys. | 2,7% | 49 mln zł | 108 | 19,3 | 6,5 | 1,5 | 0,0 |
| 52 | @aqualessia_official | rozrywka | 168 mln | 115 tys. | 6,2% | 111 mln zł | 589 | 54,0 | 5,2 | 2,3 | 0,8 |
| 53 | @ale_tato_ | rodzina | 167 mln | 196 tys. | 6,9% | 122 mln zł | 451 | 61,9 | 3,8 | 2,8 | 0,7 |
| 54 | @promkowe.hity | informacje i porady | 165 mln | 88 tys. | 3,8% | 66,2 mln zł | 1 062 | 20,9 | 5,7 | 10,9 | 0,2 |
| 55 | @barttiemusic | rozrywka | 164 mln | 469 tys. | 18,6% | 324 mln zł | 266 | 146,4 | 10,3 | 29,0 | 0,7 |
| 56 | @trenerkarolpieczka | informacje i porady | 164 mln | 24 tys. | 3,2% | 56,3 mln zł | 1 939 | 19,1 | 3,3 | 9,6 | 0,4 |
| 57 | @kiniatymoszuk | rozrywka | 163 mln | 442 tys. | 7,9% | 136 mln zł | 297 | 69,2 | 5,2 | 1,7 | 2,4 |
| 58 | @majaniszeewska | lifestyle | 163 mln | 37 tys. | 18,8% | 325 mln zł | 2 079 | 151,0 | 12,4 | 23,9 | 0,7 |
| 59 | @michal_wrzosek | informacje i porady | 162 mln | 292 tys. | 7,5% | 129 mln zł | 367 | 61,4 | 7,0 | 5,9 | 0,7 |
| 60 | @eliza_macudzinska.b | rozrywka | 161 mln | 499 tys. | 8,0% | 137 mln zł | 220 | 73,4 | 4,4 | 1,4 | 0,6 |
| 61 | @sylwiabutor | lifestyle | 160 mln | 444 tys. | 11,8% | 200 mln zł | 262 | 109,5 | 6,6 | 1,6 | 0,5 |
| 62 | @ksiazulo | kulinaria | 159 mln | 1,3 mln | 6,4% | 108 mln zł | 111 | 54,0 | 5,8 | 3,7 | 0,3 |
| 63 | @kasia_wesierska | rozrywka | 157 mln | 262 tys. | 5,7% | 94,5 mln zł | 425 | 49,5 | 5,2 | 1,6 | 0,4 |
| 64 | @dzikoxik | lifestyle | 156 mln | 42 tys. | 8,2% | 136 mln zł | 1 246 | 69,9 | 7,1 | 3,8 | 1,1 |
| 65 | @milicjatv | rozrywka | 156 mln | 16 tys. | 3,9% | 64,5 mln zł | 1 212 | 23,5 | 2,1 | 12,7 | 0,5 |
| 66 | @inezol | rozrywka | 155 mln | 403 tys. | 12,3% | 203 mln zł | 324 | 108,6 | 9,8 | 3,0 | 1,8 |
| 67 | @._.fajne._.konto_ | rozrywka | 154 mln | 85 tys. | 5,5% | 90,7 mln zł | 698 | 41,8 | 2,4 | 10,7 | 0,5 |
| 68 | @madejnikola | beauty | 154 mln | 63 tys. | 13,5% | 221 mln zł | 1 561 | 127,8 | 6,0 | 1,0 | 0,6 |
| 69 | @iklocus | technologie | 153 mln | 94 tys. | 7,5% | 121 mln zł | 934 | 58,7 | 6,0 | 8,7 | 1,4 |
| 70 | @mtarnowska | lifestyle | 150 mln | 773 tys. | 9,5% | 152 mln zł | 149 | 90,5 | 3,3 | 1,1 | 0,4 |
| 71 | @wesolabudowlanka5 | rozrywka | 149 mln | 94 tys. | 5,2% | 82,7 mln zł | 1 037 | 36,4 | 2,7 | 12,3 | 0,9 |
| 72 | @ola.zmijska | lifestyle | 148 mln | 440 tys. | 8,6% | 135 mln zł | 289 | 78,3 | 5,0 | 1,7 | 0,5 |
| 73 | @satyryan | rozrywka | 146 mln | 314 tys. | 15,3% | 237 mln zł | 334 | 118,0 | 7,2 | 27,1 | 0,5 |
| 74 | @koluniax | rozrywka | 146 mln | 247 tys. | 12,9% | 201 mln zł | 346 | 103,5 | 6,7 | 19,0 | 0,3 |
| 75 | @paczula.mpg | rozrywka | 145 mln | 189 tys. | 8,5% | 131 mln zł | 456 | 74,2 | 3,3 | 6,7 | 0,4 |
| 76 | @_skrudliq_ | rozrywka | 145 mln | 431 tys. | 8,8% | 136 mln zł | 238 | 77,9 | 6,3 | 2,9 | 1,2 |
| 77 | @jakubwalewski | lifestyle | 144 mln | 592 tys. | 11,4% | 174 mln zł | 197 | 104,7 | 5,7 | 2,6 | 0,7 |
| 78 | @aniadubinska | rozrywka | 143 mln | 296 tys. | 9,1% | 138 mln zł | 343 | 80,0 | 5,4 | 4,8 | 0,5 |
| 79 | @jeszczeniedaleko | informacje i porady | 143 mln | 101 tys. | 5,3% | 80,9 mln zł | 717 | 37,8 | 3,2 | 11,3 | 0,9 |
| 80 | @przemekkucyk | rozrywka | 142 mln | 299 tys. | 12,7% | 192 mln zł | 303 | 103,2 | 7,5 | 15,9 | 0,9 |
| 81 | @edziorap | rozrywka | 138 mln | 362 tys. | 5,4% | 79,6 mln zł | 285 | 47,3 | 3,9 | 2,7 | 0,6 |
| 82 | @waszek_mati | rozrywka | 137 mln | 440 tys. | 9,4% | 137 mln zł | 254 | 76,9 | 5,5 | 11,4 | 0,4 |
| 83 | @piotr.lataa | rozrywka | 136 mln | 569 tys. | 7,9% | 114 mln zł | 198 | 58,0 | 4,6 | 15,5 | 0,8 |
| 84 | @soltys.lubelszczyzny | rozrywka | 136 mln | 246 tys. | 6,6% | 95,6 mln zł | 395 | 54,4 | 3,0 | 8,6 | 0,3 |
| 85 | @xmichaldaniel | rozrywka | 136 mln | 217 tys. | 7,0% | 101 mln zł | 336 | 53,5 | 3,6 | 12,3 | 0,5 |
| 86 | @nicole_wec | rozrywka | 133 mln | 358 tys. | 10,2% | 144 mln zł | 280 | 92,7 | 6,6 | 1,2 | 1,2 |
| 87 | @brylantynka | lifestyle | 131 mln | 170 tys. | 5,6% | 77,8 mln zł | 449 | 50,6 | 3,6 | 1,6 | 0,1 |
| 88 | @lila_janowska | lifestyle | 131 mln | 362 tys. | 8,4% | 117 mln zł | 268 | 79,9 | 2,4 | 1,6 | 0,3 |
| 89 | @antoninazych | rodzina | 130 mln | 312 tys. | 9,7% | 134 mln zł | 327 | 91,2 | 3,9 | 1,6 | 0,5 |
| 90 | @zojaskubis | podróże | 126 mln | 547 tys. | 10,2% | 137 mln zł | 165 | 96,9 | 3,5 | 1,5 | 0,5 |
| 91 | @mocnabanda | rozrywka | 126 mln | 415 tys. | 11,8% | 158 mln zł | 171 | 90,2 | 7,5 | 20,3 | 0,3 |
| 92 | @zesmakiemnaty | kulinaria | 125 mln | 507 tys. | 5,8% | 77,5 mln zł | 206 | 41,0 | 13,6 | 3,3 | 0,3 |
| 93 | @rolnik_na_kazda_okazje | rozrywka | 124 mln | 137 tys. | 7,7% | 102 mln zł | 659 | 60,8 | 4,7 | 11,0 | 1,0 |
| 94 | @mavyt_official | rozrywka | 123 mln | 292 tys. | 15,7% | 206 mln zł | 347 | 122,4 | 11,5 | 21,8 | 1,4 |
| 95 | @dominikrupinski | lifestyle | 123 mln | 250 tys. | 8,7% | 114 mln zł | 360 | 80,8 | 3,9 | 2,2 | 0,5 |
| 96 | @marta.err | lifestyle | 122 mln | 211 tys. | 10,9% | 142 mln zł | 423 | 100,3 | 5,1 | 1,3 | 2,6 |
| 97 | @milosc_od_kuchni | kulinaria | 120 mln | 288 tys. | 5,8% | 73,3 mln zł | 236 | 26,9 | 20,3 | 10,1 | 0,3 |
| 98 | @pawlowskigracjan | lifestyle | 119 mln | 434 tys. | 9,4% | 119 mln zł | 208 | 85,7 | 4,9 | 2,8 | 0,6 |
| 99 | @karolinamrozicka | lifestyle | 119 mln | 362 tys. | 11,4% | 144 mln zł | 212 | 107,2 | 4,2 | 2,4 | 0,3 |
| 100 | @wlosowero | beauty | 118 mln | 4 tys. | 2,1% | 26,1 mln zł | 153 | 18,9 | 0,7 | 1,1 | 0,0 |
Setka w liczbach
Sto kont zebrało w ciągu roku 20,8 mld wyświetleń treści organicznych. Próg wejścia do setki to 118,3 mln wyświetleń, czyli średnio prawie 10 mln miesięcznie. Najwięcej wyświetleń organicznych zebrało konto @juliyav: 674,5 mln, z typowym filmem na poziomie 1,75 mln wyświetleń.
Setka nie jest zdominowana przez kilka kont. Pierwsza dziesiątka zebrała 20,4% wyświetleń całej setki.
Typowe konto z setki publikuje 340 filmów organicznych rocznie, czyli niemal jeden dziennie. Typowy film zbiera 313 tys. wyświetleń, a zbiorczy ER setki wynosi 8,44%.
Dwie drogi do setki
Liczba publikowanych filmów prawie nie wpływa na sumę wyświetleń konta (korelacja rang 0,22), ale bardzo mocno wiąże się z wynikiem pojedynczego filmu (−0,78). Im więcej filmów, tym niższy typowy wynik każdego z nich, a suma pozostaje podobna.
| Konta publikujące najmniej (do 257 filmów rocznie) | Konta publikujące najwięcej (od 659 filmów rocznie) | |
|---|---|---|
| Liczba kont | 25 | 26 |
| Typowy film (mediana) | 569 tys. wyświetleń | 91 tys. wyświetleń |
| Typowa suma roczna | 159 mln wyświetleń | 199 mln wyświetleń |
Pierwsza droga to mniej filmów, ale z dużym wynikiem każdego z nich. Tak działają m.in. @latwogang, @nocotyania i @s.dziura, których typowy film przekracza milion wyświetleń. Druga droga to skala: @rekramaofficial opublikowało w ciągu roku 1 841 filmów organicznych z typowym wynikiem 45 tys. wyświetleń i zebrało 354,4 mln.
Wybór drogi ma znaczenie dla zaangażowania. Konta publikujące więcej filmów mają niższy ER (korelacja −0,30), natomiast sama wielkość konta mierzona sumą wyświetleń z ER nie jest powiązana (−0,06). ER w setce wynosi od 1,58% do 18,8%.
Co dziesiąty film daje jedną trzecią wyniku
U typowego konta z setki 10% najlepszych filmów odpowiada za 33,4% rocznych wyświetleń organicznych. Najbardziej równomiernie rozkłada wyniki @mili0nerka (20,6%), najbardziej zależy od pojedynczych hitów @wlosowero (98,8%).
Kategorie twórców
Lifestyle i rozrywka to razem 73 konta i 69% wyświetleń setki. Kategorie różnią się jednak tym, jak widzowie reagują na filmy.
| Kategoria | Konta | Udział w wyświetleniach | ER | Typowy film | Zapisy na 1 tys. wyświetleń | Udostępnienia na 1 tys. wyświetleń |
|---|---|---|---|---|---|---|
| lifestyle | 35 | 35,4% | 9,54% | 434 tys. | 4,2 | 2,4 |
| rozrywka | 38 | 33,3% | 8,93% | 299 tys. | 5,2 | 6,9 |
| informacje i porady | 7 | 9,1% | 7,70% | 255 tys. | 5,7 | 10,9 |
| kulinaria | 7 | 7,0% | 6,62% | 476 tys. | 10,3 | 3,3 |
| beauty | 5 | 4,5% | 7,01% | 116 tys. | 6,0 | 1,5 |
Twórcy kulinarni mają najwyższy wskaźnik zapisów: 10,3 na tysiąc wyświetleń, dwa razy więcej niż twórcy z kategorii rozrywka. Najwięcej udostępnień mają informacje i porady: 10,9 na tysiąc wyświetleń, a rozrywka 6,9. Pozostałe kategorie są w setce reprezentowane przez jedno lub dwa konta.
Rozpoznawalność to nie to samo co wyświetlenia organiczne
W setce nie ma części najbardziej rozpoznawalnych twórców. Konto @tojahania zebrało 95,9 mln wyświetleń organicznych ze 143 filmów, a obok nich opublikowało 44 reklamy. Konto @bginsky zebrało 62,9 mln z 73 filmów organicznych przy 45 reklamach. Typowe filmy obu kont mają wysokie wyniki, ale filmów organicznych jest za mało, żeby przekroczyć próg setki, a reklamy nie wchodzą do zestawienia.
Jak liczyliśmy
Kto jest na liście. Twórcy publikujący po polsku, uszeregowani według sumy wyświetleń treści organicznych opublikowanych od października 2025 do września 2026. Pominęliśmy konta marek, mediów, organizacji, programów telewizyjnych, kanały z cudzymi materiałami oraz konta polskich twórców kierowane do widowni międzynarodowej. Nie uwzględniamy osób poniżej 18 roku życia: pomijamy konta, z których treści wynika, że prowadzi je osoba niepełnoletnia.
Reklamy. Za reklamy uznajemy filmy oznaczone jako reklama przez platformę lub w opisie (np. „reklama”, „współpraca”, kod rabatowy, „sponsorem jest”) oraz filmy z wyraźnymi oznakami płatnego dopalenia: co najmniej 1 mln wyświetleń przy zaangażowaniu poniżej 10% typowego dla konta albo poniżej 30% przy sprzedażowym charakterze opisu. Promocję własnych projektów i produktów twórcy traktujemy jako treść organiczną, chyba że ma oznaki płatnego dopalenia.
Wskaźniki. ER to suma polubień, komentarzy, udostępnień i zapisów podzielona przez sumę wyświetleń filmów organicznych. Mediana to wynik typowego filmu, na który nie wpływają pojedyncze hity.
Media Value. Media Value to szacowana wartość ekspozycji mediowej, jaką uzyskała reklama, wyrażona w cenach, które marki realnie płacą za reklamę w systemach reklamowych trzech głównych platform: Instagrama, TikToka i YouTube. W wyliczeniach uwzględniamy liczbę wyświetleń, wskaźnik zaangażowania (ER liczony do wyświetleń), sentyment treści wobec marki oraz rodzaj treści, czyli to, czy twórca ocenia produkt, czy go tylko przedstawia. Uwzględniamy też wyższą siłę oddziaływania treści publikowanych przez influencerów w porównaniu z treściami publikowanymi przez same marki.
Kategorie. Kategorię przypisaliśmy na podstawie przeglądu filmów każdego konta, a nie opisu profilu.
Moment pomiaru. Statystyki filmów według stanu na 3 października 2026.
Mapa zawiera wyłącznie publiczne statystyki kont. Jeśli prowadzisz jedno z kont i nie chcesz być na liście, napisz na [email protected].